HERŞEY BURADA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misafir Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

dizi hakkında yorumlar

+7
iZeL
Karagül Kardelen
eceee
HnD95
TATLI KIZ HAZAL
SEDABERK
SUE
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
iZeL
Konuk Oyuncu
Konuk Oyuncu
iZeL

favori dizim : Çemberimde Gül Oya,Hatırla Sevgili
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Idaree11

dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 7:06 pm

eceee demiş ki:
beren saat çok süperdi canım benim yaa nihali hiç sevmedim ben çok şımarık ve çok ağlamaklı bir kız bebek gibi davranıyor babası akşam düğüne gitmesin diye şımarıklığından bayıldı ya inanamadım insan bu kadar mı şımarık olur Mad kıvanç tatlıtuğun oynadığı karakter de çok gıcık bir tip ama kıvanç tatlıtuğ süper oynadı
Nihal şımarıklığından ağlamadı.Nihal'in bir hastalığı var o yüzden bayıldı.Zaten Beşir'le dans ederlerken de biri "aman yavaş ol kızın başı dönmesin" falan diyordu...
Karagül Kardelen
Süper Mod
Süper Mod
Karagül Kardelen

favori dizim : Hatırla Sevgili
en sevdiğim bayan oyuncu : Belçim Bilgin Erdoğan-Ayfer Dönmez
burcum : Koç

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:02 pm

eceee demiş ki:
beren saat çok süperdi canım benim yaa nihali hiç sevmedim ben çok şımarık ve çok ağlamaklı bir kız bebek gibi davranıyor babası akşam düğüne gitmesin diye şımarıklığından bayıldı ya inanamadım insan bu kadar mı şımarık olur Mad kıvanç tatlıtuğun oynadığı karakter de çok gıcık bir tip ama kıvanç tatlıtuğ süper oynadı

Biran yorumu okuyunca dizide Nihal'i kıskanıp aynı şeyi söyleyen kız siteyi ziyaret mi etti dedim Very Happy Bu Nihal'in iyi günleri.Hastalığı ilerleyecek.Hele kötü sonla burun buruna gelince hastalığını anlayıp,şımarık olmadığı gerçeğine umarım varırsın.
melisberk
Set Asistanı
Set Asistanı
melisberk

favori dizim : hatırla sevgili
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Asik10
en sevdiğim erkek oyuncu : berk hakman
burcum : balık
takımım : fenerbahçe

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 8:31 pm

kızlar "aşk-ı memnu"'yu okumadığım için bilmiyorum kusura bakmayın ama Nihal'ın rahasızlığı ne?
eceee
Konuk Oyuncu
Konuk Oyuncu
eceee

ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Iyi11
en sevdiğim bayan oyuncu : Belçim Bilgin
en sevdiğim erkek oyuncu : Berk Hakman
burcum : Boğa
takımım : GS

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 9:25 pm

Karagül Kardelen demiş ki:
eceee demiş ki:

Biran yorumu okuyunca dizide Nihal'i kıskanıp aynı şeyi söyleyen kız siteyi ziyaret mi etti dedim Very Happy Bu Nihal'in iyi günleri.Hastalığı ilerleyecek.Hele kötü sonla burun buruna gelince hastalığını anlayıp,şımarık olmadığı gerçeğine umarım varırsın.

yine de şımarık bir kız bence sonuçta babasının bir geceliğine dışarı çıkmasını kabullenemiyor babasına sürekli gitme deyip duruyor yaşına bakınca insan biraz olgunluk bekliyor kızdan.. bu arada nihalin hasta olduğunu bende farkettim sürekli herkes kıza dikkat edip duruyordu ama sen kötü son falan demişsin de nihal ölecek mi??
HnD95
Set Asistanı
Set Asistanı
HnD95

favori dizim : Hatırla Sevgili,Elveda Rumeli
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Aggres10
en sevdiğim bayan oyuncu : Özge Özberk,Belçim Bilgin,Filiz Ahmet
en sevdiğim erkek oyuncu : Tolgahan Sayışman,Sarp Levendoğlu,Arda Kural
burcum : Aslan
takımım : Yok

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 9:30 pm

eceee demiş ki:
eceee demiş ki:

yine de şımarık bir kız bence sonuçta babasının bir geceliğine dışarı çıkmasını kabullenemiyor babasına sürekli gitme deyip duruyor yaşına bakınca insan biraz olgunluk bekliyor kızdan.. bu arada nihalin hasta olduğunu bende farkettim sürekli herkes kıza dikkat edip duruyordu ama sen kötü son falan demişsin de nihal ölecek mi??

Annesinin ölümünü sindirememiş bir kız babasına çok düşkün ayrıca Firdevs Hanım'ın babasıyla ilgilendiğini öğrendi hırçınlığı bu yüzden.Nihal ölmeyecek.
denizdefnedevrim
Konuk Oyuncu
Konuk Oyuncu
denizdefnedevrim

favori dizim : Yol Arkadaşım,ÇGO,Hatırla Sevgili
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Idaree11
en sevdiğim bayan oyuncu : Belçim Bilgin Erdoğan-Özge Özberk,Feride Çetin
en sevdiğim erkek oyuncu : Berk Hakman-Polat Bilgin-Yetkin Dikinciler
burcum : Kova

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 3:44 pm

Güzeldi beğendim biraz ama sıkı takipçisi olamıcam

En son denizdefnedevrim tarafından Paz Mart 22, 2009 12:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
By Candy
Figuran
Figuran
By Candy

favori dizim : Aşk-ı Memnu/Elveda Rumeli/Dudaktan Kalbe/Yaprak Dökümü/Gurbet Kuşları/Yol Arkadaşım/Baba Ocağı(favorim)
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Stresl10
en sevdiğim bayan oyuncu : Beren Saat,Belçim Bilgin,Ayfer Dönmez,Özge Özberk,Hazal Kaya,
en sevdiğim erkek oyuncu : Akın Saatçi Cansel Elçin Tolgahan Sayışman,Berk Hakman,Burak Hakkı,Kıvanç Tatlıtuğ
burcum : İkizler
takımım : Beşiktaş

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 5:46 pm

Bence tek kelime ile muhteşem bir diziydi ve bölümdü
1-) Dizide en sevdiğiniz karakterler? (En fazla 3) Nihal Behlül Beşir
2-) İlk bölümde en komik bulduğunuz sahne?Nihalle Behlülün atışmaları,dans kısmı
3-) İlk bölümde en duygusal bulduğunuz sahne?Evlenme teklifi tam anlamıyla aşka geldim kısmı
4-) İlk bölümde en heyecanlı bulduğunuz sahne?bilmiyorum ki hepsi çok güzeldi
5-) Bihter karakteri için düşünceleriniz?Ya aslında bu rol berenime gitmemiş fazla ama yinede çok yakışmış
6-) Behlül karakteri için düşünceleriniz?Çok tatlı,zengin züppesi gibi davranıyor ama nihali çok seviyor
7-) Nihâl karakteri için düşünceleriniz?Hanım hanımcık gayet zarif kibar çok seker ve sanırım oda beşiri seviyor
8-) Firdevs karakteri için düşünceleriniz?O o tam anlamıyla gösterisci kadın rolcu sinsi
9-) Adnan karakteri için düşünceleriniz?Çok beyefendi karasının ölmünden beri ilk kez çıkmış dışarı çocuklarıyla çok ii anlaşan beyefendi biri
10-) Peyker karakteri için düşünceleriniz?Saf annesini yaptıklarını bilemeyen anlamayan biri
11-) Nihat karakteri için düşünceleriniz?Sinsi ne olcak
12-) Dizide en nefret ettiğiniz karakterler?Firdevs,Nihat Deniz
13-) Olay akışı hakkındaki düşünceleriniz?Bence fazla hızlı
14-) Geçmişe gidiş hakkındaki düşünceleriniz?İiyidi bence
15-) Gereksiz bulduğunuz sahnelerGereksiz yokki hepsi süperdi
https://tvdunyasi.yetkin-forum.com/profile.forum?mode=editprofile
Karagül Kardelen
Süper Mod
Süper Mod
Karagül Kardelen

en sevdiğim bayan oyuncu : Belçim Bilgin Erdoğan-Ayfer Dönmez
burcum : Koç

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 7:16 pm

eceee demiş ki:
.........sen kötü son falan demişsin de nihal ölecek mi??

Kötü son Bither'in Behlül'le ilişkisini açıklaması.Nihal Behlül'e aşık olduğu için durumu kaldıramayacak.Hastaneye yatacak.Ama ölmeyecek sonunda Nihal ile babası mutlu mesut yaşayacak Very Happy
eceee
Konuk Oyuncu
Konuk Oyuncu
eceee

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:26 pm

eceee demiş ki:
.........sen kötü son falan demişsin de nihal ölecek mi??

Kötü son Bither'in Behlül'le ilişkisini açıklaması.Nihal Behlül'e aşık olduğu için durumu kaldıramayacak.Hastaneye yatacak.Ama ölmeyecek sonunda Nihal ile babası mutlu mesut yaşayacak Very Happy

açıkçası nihalin behlül gibi birinden hoşlanacağına aklım ermiyor ondan nefret ediyor gibi davranıyor... ama ne de olsa en büyük aşklar nefretler başlar... Very Happy
cansum :)
Süper Mod
Süper Mod

favori dizim : hatırla sevgili,doludizgin yıllar
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Parano10
en sevdiğim bayan oyuncu : Belçim Bilgin Erdoğan,Beren Saat,Ayfer Dönmez
en sevdiğim erkek oyuncu : Kadir Özdal
burcum : Terazi
takımım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 9:08 pm

en sonunda bildiğim kadarıyla Bihter ölüyor..
HnD95
Set Asistanı
Set Asistanı
HnD95

favori dizim : Hatırla Sevgili,Elveda Rumeli
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Aggres10
en sevdiğim bayan oyuncu : Özge Özberk,Belçim Bilgin,Filiz Ahmet
en sevdiğim erkek oyuncu : Tolgahan Sayışman,Sarp Levendoğlu,Arda Kural
burcum : Aslan
takımım : Yok

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 9:16 pm

cansum Smile demiş ki:
en sonunda bildiğim kadarıyla Bihter ölüyor..
Evet intihar ediyor.
SEDABERK
Video Editörü
Video Editörü
SEDABERK

ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Anlayi10
en sevdiğim bayan oyuncu : laçin ceylan beren saat
en sevdiğim erkek oyuncu : berk hakman
burcum : aslan
takımım : KARTAL

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 1:33 pm

ben eski sinema filmini izledim geçen gün trt der bihter intihar ediyor behlülde kayıplara karışıyor diğerleri mutlu mesut yaşıyo
http://gurbetkuslarifan.benimforum.org/
TATLI KIZ HAZAL
Admin
Admin
TATLI KIZ HAZAL

favori dizim : HATIRLA SEVGİLİ,GURBET KUŞLARI,KÜÇÜK KADINLAR,ÇEMBERİMDE GÜL OYA,HIÇKIRIK:),ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR,DUDAKTAN KALBE
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Asik10
en sevdiğim bayan oyuncu : AYFER DÖNMEZ,BELÇİM BİLGİN ERDOĞAN,TUBA BÜYÜKÜSTÜN,BEREN SAAT,ÖZGE ÖZBERK,ASLI TANDOĞAN
en sevdiğim erkek oyuncu : BERK HAKMAN,KADİR ÖZDAL,KANBOLAT GÖRKEM ASLAN,OĞUZHAN KOÇ,MEHMET GÜNSÜR,BURAK HAKKI
burcum : KOÇ
takımım : MİLLİ TAKIM

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 2:04 pm

ben diziyi çok beğendim.berenide kıvançıda hazalıda Very Happy (adaşımıda)çok beğendim bence çok güzel rol yaptılar.bence dizideki kadro süper hepside süper rol yapıyor bence.nebahat çehrenin rolü ne kadar kötüde olsa bence çok güzel canlandırdı çok başarılı bir oyuncu.bu dizinin sıkı takipçisi olucam.
https://tvdunyasi.yetkin-forum.com
eceee
Konuk Oyuncu
Konuk Oyuncu
eceee

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 8:05 pm

bu haftaki bölüm de güzeldi ama berenin babası yaşındaki adamla öpüşmesi tuhaf kaçtı sanki
Süper Mod
Süper Mod

favori dizim : hatırla sevgili,doludizgin yıllar
ruh halim : dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Parano10
en sevdiğim bayan oyuncu : Belçim Bilgin Erdoğan,Beren Saat,Ayfer Dönmez
en sevdiğim erkek oyuncu : Kadir Özdal
burcum : Terazi
takımım : Galatasaray

MesajKonu: Geri: dizi hakkında yorumlar   dizi hakkında yorumlar - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 8:11 pm

bencede yaa Rolling Eyes

dizi hakkında yorumlar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-